/ Торгова площадка   / Продукція с / г, сировина   / Зернові, олійні, бобові   / Квасоля  

Квасоля. Торгова площадка України

Товар на продаж: Квасоля,


Дата подачи заявки: 01.12.2015
ID: 72794,
Область: Львівська область,
Район: ЛЬВІВ
Товар: Квасоля,
Количество: 111 т.
Цена: договірна

Технологія вирощування квасолі
В умовах поступового скорочення світового вироб- ництва продуктів тваринного походження, динамічно розвивається ринок білковмісних зернобобових культур. Серед них в усьому світі на чільне місце виходить квасоля. Світовий ринок квасолі сьогодні складає 9 млн тонн бобів. Основними країнами-постачальниками цієї культури є Ефіопія, Китай, Аргентина, Канада, США. Світова посівна площа квасолі становить близько 20 млн га. В Україні ринок зернобобових пере- буває у стадії активного відродження, посівна площа тут становить близько 16 тис. га. З 2014 року наше господарство замінило соєві посіви на квасолеві і добилося в три рази більше фінансового результату ніж при вирощуванні сої. А, агро-технологічні прийоми і затрати на вирощування квасолі індетичні як у сої.
Ґрунт під квасолю обробляють так само, як і під ярі зернові культури, з обов'язковим застосуванням зяблевої оранки. Навесні закривають вологу і до сівби проводять 2—3 культивації з боронуванням для знищення бур'янів і розпушування ґрунту.
Квасоля потребує інтенсивного удобрення у зв'язку з нетривалим періодом живлення. Найбільш вибаглива вона до вмісту в ґрунті калію і кальцію. Для вирощування на зерно рекомендується вносити фосфорно-калійні добрива (40—60 кг/га діючої речовини), які значно підвищують урожайність, прискорюють достигання, а також посилюють стійкість рослин проти хвороб. Кращим калійним добривом для квасолі є сульфат калію.
Сіють квасолю у пізні строки, одночасно з кукурудзою або після неї, коли температура ґрунту досягне 12—14 °С. У південних районах оптимальний строк сівби припадає на кінець квітня або на початок травня, а в середній смузі та в південних районах лісостепової зони України — на другу декаду травня.
При проростанні квасоля (крім багатоквіткової) виносить сім'ядолі на поверхню ґрунту, тому загортати насіння треба на глибину 3—5 см залежно від вологості ґрунту. Щоб мати дружні сходи і створити сприятливі умови для роботи механізмів при збиранні, посіви коткують кільчастими або рубчастими котками.
Проти бур'янів застосовують лінурон (1,5 кг/га) або гезагард 50% з. п. (З кг/га) за 2—3 доби до появи сходів.
Збирання квасолі починають після того, як більшість бобів досягне повної стиглості, листя засохне, а зерно затвердіє.
Низьке розміщення бобів на стеблах утруднює механізацію збирання. Проте сорти з короткими бобами, розміщеними не нижче 10 см над поверхнею ґрунту, придатні для механізованого збирання.
За детальною інформацією дзвоніть, цікавтись,підскажу!!!



Телефон:
email:
Контактна особа: Юра






Дивитись всі оголошення врозділі Квасоля